Mówili mówili aby znaleźć naiwnych inwestorów którzy kupią nowe akcje w nowej emisji w sumie ich nabrał bo jak oni się będą czuli jak za chwilę akcje mogą być poniżej 740 zł albo jeszcze gorzej jak poniżej 620, ja na razie ich nie sprzedaję ale już niestety nie dokupuję bo kupiłem po wyższej cenie i mam stratę