Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: DLA CHĘTNYCH NA WZA

Zgłoś do moderatora
Sprostuje, iz ostatni dzień zapisów mija w ten poniedziałek (!). Zachęcam wszytkich do zapisania się i osobistego udziału. W przypadku gdyby ktoś nie mógł zjawić się osobiście zachęcam do udzielenia pełnomocnictwa (pełnomocnitwo może byc wysłane zwykłym mailem) wraz z przesłaniem ewentualnych pytań jakie chcecie aby zostały zadane Zarządowi.

Proszę nie zwlekać z zarejestrowaniem się na ostatni moment. Chodzi nam o to aby ewentlana emsija zpostała pzreprowadzona po uczciwej cenie (uwzględniajacej zaudytowane wyniki, które pojawią się 28 czerwca. Generalnie będziemy również nakłaniac zarząd do odstapienia od emisji bez parwa poboru na korzyść pozyskania kapitałyu z emisji obligacji - tak jak to było planowane pierwotnie.

Jeżeli macie jakieś pytania - jazzy.inv@gmail.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VEDIA 0,00% 0,04 2017-03-17 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.