Każdy orze jak może.
Na giełdzie nic nie jest bezinteresowne.
Ja wiem, że posiadacze akcji chcieliby aby rosły, ale aby to się stało, to trzeba te akcje kupować.
Niestety tak naprawdę wszyscy wiemy, że ewentualne większe wybicie będzie ( jeśli będzie ) tylko spekulacyjne.
Ludzie nie są naiwni, bo nauczyli się już na innych spółkach, które zrujnowały ich portfele, że lepiej zarobić kilka, lub kilkanaście procent, niż trzymać akcje, które tak naprawdę nie wiadomo czy bedą o wiele droższe.
Trzeba tutaj sobie szczerze powiedzieć, że tak gigantyczny kredyt niesie za sobą bardzo duże ryzyko, a ewentualne zyski będą ( jeśli będą )odległe w czasie.