a Wy nadal to samo, jak zdarta płyta.
czy skoczy na 1zl czy 22gr to sie dopiero dowiecie. może najpierw skoczy na 22gr zeby potem skoczyc na 1zl?
jakie to ma znaczenie dla inwestycji dlugoterminowej.
ujadacie jak by DEP byl spolką do grania DT.
a bylo już tak miło, zero niemerytorycznych wpisów..
jezdzie na wakacje korzystajcie z pogody a nie siedzicie na forum komentujac kazdy wpis. to sie tyczy Ciebie misiu.