Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,26 zł , zmiana od tamtej pory: 68,43%

Re: déjà vu ....prezesa

Zgłoś do moderatora
Najaktywniejszym CEO na platformie LinkedIna okazuje się Roman Przybylski z Grupy Kęty, który regularnie publikuje treści i komentuje posty innych użytkowników. Jego średnia częstotliwość publikacji wynosi jeden post na 2,56 dnia. Tuż za nim plasują się Joao Bras Jorge, CEO Banku Millennium, wraz ze Sławomirem Staszakiem, prezesem zarządu Energa SA – obaj publikują nowe treści o takiej samej częstotliwości, średnio raz na 2,67 dnia./przy pkazji przeglądając konto prezesa ENERGA natknolem się że ma brata chyva blożniaka bo bardzo podobnt ....ogolnie mnie prywtne życoe nikogo nie interesuje ale staralem się zrozumieć jego déjà vu ....żartując może go podmienili i to jego brat bliżniak zostal prezesem ENERGA .....osobiście jeszcze nie oceniam jego postawy bo za malo danych ....ale moja wiara w ponadprzeciętne zyski ani przez moment nie osłabła a jak bedzie osądzi przyszłość

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 1,48% 20,60 2026-01-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.