- Dokumenty niezbędne do wejścia na mały parkiet GPW miały być gotowe w pierwszym kwartale, a przed debiutem miała zostać przeprowadzona emisja akcji.
- Cel emisyjny: Pozyskanie środków na ekspansję zagraniczną oraz rozwój w sektorze dronowym (zarówno dla rozwiązań cywilnych, jak i wojskowych)
- Prezes i główny akcjonariusz, Piotr Szot, zapowiedział, że podczas debiutu nie planuje sprzedaży posiadanych przez siebie walorów.
Źródło: Puls Biznesu - 16.02.2026 r.
Jaka jest obecnie sytuacja nie ma informacji