Forum Forex +Dodaj wątek

Re: DAX- jutro powinno być

Zgłoś do moderatora
1 kwietnia! :) Prima Aprilis , właśnie zamknąłem S po 9830 hahahahhaa , ale po południu wszystko możliwe pozdrawiam