Forum Forex +Dodaj wątek

Re: DAX-bedzie na 10900 !

Zgłoś do moderatora
tu widac lepiej dlaczego wszedlem
wyszliby nad fb tobym sie ewakuowal
http://stooq.pl/q/a/?s=fdx.f&i=360&u=14538390