Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: -9,95%

Re: Dawać na górne widły!!!!!!! Czuję info!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Inspirujemy Wspieramy Skalujemy
To hasło przewodnie Prime Bit Investments SA. Co to oznacza w praktyce? Lata doświadczenia w branży wysokich technologii sprawiły, że staliśmy się w pełni gotowi, by rozszerzyć naszą działalność. PBI SA to już nie tylko software house, tworzący oprogramowanie dla klientów, ale także inwestor i biznesowy doradca.
Wśród dotychczasowych inwestycji pojawiły się dwie nowe pozycje - HapticVision i GoodJob. Ciekawi co się za tym kryje. Obserwujcie, będzie tu o tym głośno ‼️

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 0,26% 0,38 2022-11-29 16:48:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.