„ Komisja europejska chce by operatorzy sieci dostarczali jej dane lokalizacyjne z telefonow komorkowych mieszkancow panstw eu ,by stworzyc wzorce dotyczace rozprzestrzeniania sie koronowirusa i oceanic jak dzialaja
krajowe srodki przeciw epidemii.
Wywiad.Forsal.pl : Nadzwyczajne srodki w obliczu kryzysu.Mozliwe zbieranie danych telekomunikacyjnych