Mam wrażenie, że ostatnia sprzedaż to zmiana właściciela, bo kurs nie drgnął w momencie sprzedaży tylko po informacji o niej.
Ciekawe ciekawe co dalej. Ciężko coś przewidzieć. BOSSA DM nadal podtrzymuje rekomendacje 120 zł za akcje. Kupiłem trochę za 55zeta i mam ochotę jeszcze dokupić. Może negatywny sentyment na rynkach powoduje przecenę tej spółki. Hmm