Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -20,33%

Re: Dark Moon vs. Everdream Village

Zgłoś do moderatora
Skończ naganiać i bredzić.

Gamalytic to żaden wyznacznik przychodów. I jakie by nie były to kwoty brutto.

Dark Moon 130 ocen, Everdream Village zaledwie 87 ocen choć to sequel udanego Everdream Valley więc powinien się sprzedawać świetnie.

Early Access to fatalne info po prostu tragiczne dla akcjonariuszy Qubic. Dark Moon rozdział zamknięty sprzedał się prawie 2x lepiej niż Everdream Village przy najpewniej dużo mniejszym budżecie bo ten Everdream Village to budżet oceniam na kilka baniek i wciskanie kitu że to było kilkaset tysięcy to sobie zostaw dla naiwnych.

Ale to fatalne info bo dalej w to pakują kasę miesiąc w miesiąc a gra jest porażką czyli nawet nie tyle, że ta znikoma sprzedaż gry zmniejsza stratę z inwestycji ale ta strata cały czas rośnie i to jest dramat akcjonariuszy.

Nic dziwnego, że masz tu określenie chorągiewki bo nie masz wstydu dalej na tego śmiecia naganiać pomimo wszelkich faktów i liczb.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE -3,33% 0,58 2026-05-12 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.