Ja bym w ogole nie czekał na raport. W moim odczuciu to powinni pokazać słabe wyniki, żeby reszta się wysypała.
Tutaj driverem wzrostu jest właśnie sprawa akcjonariatu a nie wyników spółki. Chyba, że wynaleźli grawerowany lek na długowieczność to wtedy wzrost będzie spowodowany czynnikami fundamentalnymi :D