Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,23 zł , zmiana od tamtej pory: -15,49%

Re: DAJCIE JUŻ SPOKUJ ADAMOWI MICHNIKOWI, BRAK ODPOW. ZBIOROWEJ W RP

Zgłoś do moderatora
CZŁOWIEK STARY SCHOROWANY, ON NIE SĄDZIŁ, POMAGAŁ PRZY WYJŚCIU NA RP, ALE NIGDY NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ BALCEROWICZA. ADAM JAK I JA UWAŻALIŚMY, ŻE NAJLEPRZE LEKARSTWO DLA EKONOMII RP JEST PAKIET REFORM TYPOWY Z FED USA. A TERAZ WIESZAJCIE PSY NA BALCERKU, TO PRZEZ BALCERKA WIE- SZALI SIĘ CI CO RAT NIE MOGLI SPŁACIĆ W ROLNICTWIE. PROSZE POWAŻNIE PISAĆ, ADAM NIE ODPOWIADA ZA BRATA, A PRÓBOWAŁ URATOWAĆ POLSKICH ROLNIKÓW, KRÓRZY PRZYKUWALI SIĘ DO ŁAWEK W KOŚCIELE, A POTEM POPEŁNIALI SEPUKU, JAK BALCEREK ICH WYKPIŁ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,11% 4,42 2022-12-06 09:21:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.