Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,62 zł , zmiana od tamtej pory: -80,11%

Re: Dajcie jakieś info!

Zgłoś do moderatora
widzę, że niektórym brak cierpliwości przekłada się na podwyższony poziom nerwowości
Jak Kolega znajdzie gdzieś inną formę zyskiwania (może jakiś bank ale po uwzględnieniu faktycznych odsetek minus podatek, który daje możliwość większego zysku to zachęcam tylko proszę o info bo inni chętnie kupią kilka akcji)
Ja czekam na ruch do góry i cierpliwych zachęcam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,90 2026-02-13 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.