Klep posty klep. Dynamika słabnie w twojej wyobraźni. Z roku na rok coraz wyższe zyski i wyższa dywidenda. Ekspansja na nowe rynki też musi kosztować . Po to jest też ABB żeby zdobyć cash na rozwój. Tu będzie grubo . Spotkamy się przy 70 zł potem przy 80 zł. Tylko nie zmieniaj nicka.