Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,06 zł , zmiana od tamtej pory: -53,77%

Re: czyli co

Zgłoś do moderatora
Spółka bez emisji/kredytu czy innej pożyczki nie przetrwa. Prawdopodobnie będzie to jedno z pierwszych bankructw spółki z gamedevu na Gpw/Nc. Będzie ich wiele.
  • czyli co Autor: ~wariner
  • Re: czyli co Autor: ~Vodka007
  • Re: czyli co Autor: ~Thorgal
  • Re: czyli co Autor: ~Interkibel
  • Re: czyli co Autor: ~wariner
  • Re: czyli co Autor: ~Interkibel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 2,80% 0,51 2026-01-30 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.