Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,83 zł , zmiana od tamtej pory: 3,92%

Re: ^^^^^Czy ZAGRANICZNY INWESTOR zdoła kupić naszego dewelopera?^^^^^

Zgłoś do moderatora
Scenariusz który przedstawiłem jest prawdopodobny ponieważ :
1.Wzywający, jako podmiot nabywający Akcje, zamierza nabyć Akcje, pod warunkiem, że co najmniej 191 004 791 (sto dziewięćdziesiąt jeden milionów cztery tysiące siedemset dziewięćdziesiąt jeden) Akcji, tj. co najmniej 66% ogólnej liczby Akcji, uprawniających do co najmniej 191 004 791 (stu dziewięćdziesięciu jeden milionów czterech tysięcy siedmiuset dziewięćdziesięciu jeden) głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, stanowiących co najmniej 66% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, zostanie objętych zapisami w Wezwaniu.
Wzywający, jako podmiot nabywający Akcje, zastrzega sobie prawo do podjęcia decyzji o nabyciu Akcji objętych zapisami nawet jeżeli warunek, o którym mowa powyżej, nie zostanie spełniony.
2. Skupować poniżej 4 mogą fundusze - warunkiem jest że dogadali się z Amerykanami .
3. Allianz ,Pocztylion ,MetLife ,Pekao jako udziałowcy mają poniżej 5 % i nie muszą się ujawniać- spokojnie mogli zebrać to co poszło przez rynek od wezwania.
4. Dla funduszy cena byłaby Ok 4 + 0,50 dywidendy .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROBYG -0,25% 3,98 2018-03-01 16:49:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.