Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: czy wsparcie wytrzyma?

Zgłoś do moderatora
Zbych -- przestan wierzyc w te bzdury - zacznij czytac swoje wykresy bo tam jest wszystko namalowane -- zostales jak zwykle z akcjami bbd a mozna bylo zarobic i teraz zaczac skupowanie byla by kasiora i te same akcje a tak to kicha i 2 miechy nerwowki i poco ? i trzymaj sie jak najdalej od tego naganiacza calego kgh bo ta menda pewnie wyszedl i teraz znowu skupuje to ze bbd bedzie szlo do gory to i ja wiem ale najpierw musi zjechac na te swoje 0.34 o czym ten pastuch wam nie napisal tylko naganial was i wmawial ze papierek sie wietrzy ustawialiscie sie w kolejce jak te barany - trzymaj sie jak najdalej od niego i przestaj czytac te jego wypociny i uciekaj z tego ich forrum bo tam sie niczego nie nauczysz a zobaczysz ze bedzie lepiej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 3,57% 1,45 2025-09-19 11:55:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.