Biorac pod uwage dzisiejsze zawirowania i wrecz cudowne rozstrzygniecia, jestem mocno zdziwiony ze nie zaczelo sie wywalanie w panice akcji ECHO. Chyba akcjonariusze wiedza ze spolka ma przyszlosc, liczylem na spadek aby dokupic nieco akcji ale niestety sie nie doczekalem. Pozostaje wyszukiwac okazji w kolejnych sesjach.
Dosc optymistycznym sygnalem w mojej ocenie jest zlecenie kupna ktore wplynelo pod koniec sesji, wynosilo ono niemalze 100% wolumenu z dzisiejszgo obrotu i bylo to zlecenie od 1 tylko inwestora. Bardzo trzezwo zachowali sie posiadacze akcji spolki nie puszczajac ich po tej cenie. Jesli jest inwestor zainteresowany pakietem niemalze 400k akcji zapewne jest w stanie zaplacic wiecej, jesli bedzie blokowal cene na tym poziomie i z bierajac wszystko co bedzie szlo do sprzedazy, wowczas szanse na dokupienie po niskiej cenie w zakresie 2-2,1 sa niestety dosc male. Poczekamy zobaczymy, dzisiaj na gpw bylo dosc sporo akcji promocyjnych (ida swieta w marketach sa to i na gpw moga byc ;-) zobaczymy co pokaza kolejne dni).