Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -49,71%

Re: Czy w tym tygodniu nasz TSG odpali

Zgłoś do moderatora
misiek, idź na te papiery, które dają 1-2% na sesję (i będą lecieć w dół w nadchodzącym tygodniu) i nie marudź.

Zmielą cię tam w try miga.

Jesteś graczem, bezmyślnie poszukującym drobnych zysków. Ja jestem inwestorem, który wychodzi z papiera po zrealizowaniu +100% zysku.

I takich inwestycji w tym roku zamknąłem już kilka.

W II połowie roku będzie kilka kolejnych.

A tomala?.. Kolejne boże cielę z NVV...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TESGAS 0,00% 2,64 2025-11-07 15:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.