Krzysiu ty nie wiesz co ty piszesz, Present24 wzrósł z 5gr na 30gr w miesiąc czasu- to jest ponad 500% a ty mi piszesz bzdury że jakakolwiek spółka nie urośnie w 2 miesiące o 200%. napewno twoje spółki nie urosną nawet o 20% i nic dziwnego że jesteś nerwowy bo gdybym ja miał takie spółki w portfelu jak ty to bym na zawał walnął ponieważ kończy się dla nich hossa i czym prędzej bym je sprzedał na twoim miejscu. A dla ciebie najlepszym sygnałem wejście w Present będzie dużo wyższy poziom niż 32gr ponieważ musisz być jeszcze bardziej ograniczony i pewny wzrostu.