Sołtys to wielonikowiec z RDG. XTB sprzedał po40 zł i naganiał na Olymp.
Krashan - drobny oszust, nieudacznik ...
Budda, Mao, Konfucjusz, WielkiSzu, Kościuszko, ŚwiętyMikołaj, Goldman, premier, profesor, guru, generał, prorok, Zaor-pan-Czapeczka, papaM, 123, long, sygnalista, senator, analizator, prowizor, szeryf, 13posterunek, piwnicapodbaranami, maszynista, motorniczy, ordynator, aniołstróż, okoproroka, antydzban, spokojny, prawdziwypsychiatra, rozsądnyinwestor, realista, znawcakasyna, obserwator, mc2, doktor_lubicz, zuckerman, Krashan_Bhamradżang) król_ptyś, goldman, icek, szwejk ….
oko_proroka, profesor, antydzban, akcjonariusz, akcjonariusRDG, inwestor, prawdziwypsychiatra, realista, premier, antytroll, szeryf, RozsądnyInwestor, analizator, prowizor, ŚwiętyMikołaj, ZnawcaKasyna, Realista, szwejk... Możesz uzupełnić sołtys?
Z wątku XTB - opinie o wielonkowcu:
Do szwejka: Spocznij, odmaszerować do obierania kartofli.
Dnia 2024-08-22 o godz. 14:09 ~Szwejk napisał(a):
> Porównaj wolumeny na XTB i MRC
Uuu już sie boje
Szwejk - Złotousty trejder z forum bankiera rusza rynkiem
ciężko jest się kłócić z kimś, kto kłamie od pierwszego do ostatniego zdania
Zukerman inny nicka Boba, M.ax czy marka i wielu innych... dlaczego akurat piszesz o tym na forum XTB?
Nie wierzę, że niedojda która nie może trafić na wątek właściwej spółki ma możliwość "kogoś ubrać", poza tym byś nie siedział tutaj dzień i noc łącznie z weekendami i nie pisał z innymi twoimi nickami pod pretekstem robienia szumu i pl.uciu na XTB, jakbyś nie miał w tym biznesu.