Tak pytam bo może trochę łagodności kobiecej i wrażliwości oraz intuicji brak mi tu. Jest dużo męskiej agresji i trollowania... o tych podbitkach i zwale. Chodzi mi o merytoryczne uwagi co do potencjału gier i twórców... jestem optymistą i wiem z doświadczenia że dziewczyny nieźle grają i lubią ostro pograć.