Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: czy są szanse na wzrosty do 0,3 w tym roku jeszcze???

Zgłoś do moderatora
Pod warunkiem, że spółkę odpuszczą sobie tacy "inwestorzy" co to nazywają innych leszczami, a sami kupują akcje po 15 groszy po czym 2 minuty później wystawiają je po 16 groszy (a jest tu takich trochę) :-) Tudzież jak zaniknie totalnie popyt i to co wspomniani inwestorzy kupili po 15 groszy w panice sprzedadzą za 10 groszy oddając tym samy zarobek z trzech poprzednich ruchów i realizując dodatkowe 2 grosze straty . Wtedy się sparzą i pójdą do kąta - dopiero wtedy będzie odpał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH -2,70% 1,44 2022-01-20 16:20:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.