Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,55 zł , zmiana od tamtej pory: -34,90%

Re: Czy prestiżem także dla prezesa jest spadek kursu o 70 procent?

Zgłoś do moderatora
Zibi i Marek naganiacze
Pojawili sie z nikad 2 tygodnie temu i nawalaja postow ile sie da, ktos im pewnie placi aby pisali źle o spolce bo komus zalezy aby zanizyc kurs
Atuty spolki : zarabiaja dobra kase, w kasie 22mln zl, od odbiorcow plynie kolejne 20mln, brak kredytow, swietne produkty, wykorzystywanie najnowszych innowacji Al , poprawiona komunikacja z rynkiem, maja t w tym roku podpisac kilka wiekszych umow, w zeszlym roku mieli podpisac mowili ze rozmowy sie przeciagnely wiec w tym polroczu podpisza

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNTECH 11,41% 1,66 2025-09-19 15:57:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.