Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,96 zł , zmiana od tamtej pory: -15,82%

Re: CZY PRAWDĄ JEST ,ŻE SPÓŁKA MA 22 MIL DŁUGÓW ???

Zgłoś do moderatora
Fajnie nie kumasz nic ... zarobili to po spłacie wszystkich odsetek i kosztów i odliczeniu amortyzacji ... po co się bierzesz za inwestowanie jak nie rozumiesz podstaw ... proponuje poczytać troszkę .... EBIT wyjdzie na koniec roku ok 2 mln co pozwala w 10 lat spłacić zadłużenie ... dodatkowo liczy się gdzie to zadłużanie .... obligacje obstawiam że mają ludzie związani ze spółki którzy w ten sposób wypłacają sobie dywidendę ... reszta to kredyty (bank wie co robi) ... spółka ma sporo w aktywach trwałych, wystarczająco by spłacić wszystkie długi. Dodatkowo od lat mają własny funduszu który inwestuje w ich spółki. wystarczy 10 min poświecić żeby się tego wszystkiego dowiedzieć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERA 0,00% 1,65 2023-01-27 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.