Na pewno jest to spółdzielnia, bo wyglada to klasycznie. Drobnica podbiera niewielki ilości, ale też zniechęcona trochę wywala. Oceniam, że ponad połowa obrotu to przewalanie. Na razie schodzą niżej, bo nikt duży nie kupuje. Ten scenariusz mogą realizować bardzo długo.