Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,33 zł , zmiana od tamtej pory: -60,17%

Re: Czy na forum jest ktoś oprócz Wer ??????? :)))

Zgłoś do moderatora
Jesteśmy, czekamy jak się firma będzie rozwijać (za rok powinny być już jakieś wyniki, a za 5-6 lat sprzedaje chyba że będą płacić dywidendę na poziomie 50 % zysków i będą dalej się rozwijać) Do tego czasu bez spekulacji bo można się wyj....c, a po za tym i tak nie ma gdzie kasy ulokować. Mam teraz aktualnie naszą perłę, PIT JSW i ELZ i kasę - i żadnych ruchów nie zamierzam robić. W razie zwały sprzedaję JSW i ELZ, a reszta musi przetrzymać ewentualną bessę.

pozdrawiam cierpliwych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 0,00% 0,93 2023-02-02 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.