Dnia 2010-04-07 o godz. 12:29 ~magnum napisał(a):
> czy jeszcze nie odleszczone
Dnia 2010-04-07 o godz. 12:29 ~magnum napisał(a):
> czy jeszcze nie odleszczone
TAK jak będzie po 3zł,to jest jedna z najbardziej zadłużonych spólek na giełdzie,ostatni wzrosty spowodował animator BALON.