Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Czy może ktoś wyjaśn o co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
wlasnie ze w sumie to z tego nic nie wynika, ale przytocze cos innego odnosnie spolki:

– Nie wiem, skąd wzięło się tak duże zainteresowanie naszymi akcjami – mówi Karol Sudnik, prezes Xplusa. Zapewnia, że firma, która specjalizuje się w sprzedaży i wdrażaniu oprogramowania dla firm budowlanych, nie planuje publikować żadnego komunikatu, który uzasadniałby tak gwałtowny skok notowań.

tutaj siedzi tylko spekula, ktora wywindowala horentalnie kurs a teraz moze juz tylko szukac naiwnych, ktorym wyrzuca te papiery.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XPLUS -0,38% 2,64 2025-10-23 15:15:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.