Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -76,28%

Re: Czy już pora?

Zgłoś do moderatora

×
Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

COMECO: Rejestracja podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji akcji serii D
1 godz. 46 minut temu

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »
Zarząd Spółki COMECO S.A. z siedzibą w Płocku ("Spółka") informuje, iż w dniu 11 marca 2015 r. powziął informację o zarejestrowaniu w dniu 10 marca 2015 r. podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w wyniku emisji 800.000 (słownie: osiemset tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii D objętych w ramach subskrypcji prywatnej (zgodnie z art. 431 § 2 pkt 1 KSH).

czytaj dalej 

link
 
Tym samym kapitał zakładowy spółki COMECO S.A. został podwyższony z kwoty 1.140.000,00 zł (słownie: jeden milion sto czterdzieści tysięcy złotych) do kwoty 1.220.000,00 zł (słownie: jeden milion dwieście dwadzieścia tysięcy złotych).

W wyniku powyższego kapitał zakładowy Spółki składa się z 12.200.000 (słownie: dwanaście milionów dwieście tysięcy) akcji, o wartości nominalnej 0,10 zł (słownie: dziesięć groszy) każda, w tym:
a) 1.000.000 (słownie: jeden milion) akcji zwykłych na okaziciela serii A,
b) 8.500.000 (słownie: osiem milionów pięćset tysięcy) akcji zwykłych imiennych serii B,
c) 1.900.000 (słownie: jeden milion dziewięćset tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii C,
d) 800.000 (słownie: osiemset tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii D.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 5 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
ANETA KARPIŃSKA-LEJZA - PREZES ZARZĄDU

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/gieldy/newconnect/wiadomosci/news/rejestracja-podwyzszenia-kapitalu-zakladowego-spolki-w,2107128,4758?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.