kris mowi ze optymistami jestescie wszyscy, to jest gielda,mali nie ustalaja zasad, moze byc tak ze kazdy z nas odda akcje i dopiero cos sie ruszy,ktos napisal scenariusz dawno temu, wie co robi i z nas sie smieje, ludzie oddaja bo nie chca czekac i patrzca na kolejne wałki na gieldzie.ile juz mozna bylo zarobic na innych spolkach???dzis jest dobrze a jutro moze byc gorzej, pojutrze katastrofa,ktos rzekl w innym poscie ze nie ma recesji w kosmetyce, a ja mowie gowno prawda, konkurencja jest duza i ma wiecej kasy zawsze moze znalezc sie lepsza pani prezes innej spolki ktora wykonczy mire, jak nestle wyrzucilo z polski kelloggsa,tyle