Czlowieku pytam sie ciebie jeszcze raz: po jakiego grzyba odkopujesz jakies stare watki i spamujesz to forum? Pytam serio. Kazdy kto wisi tu na haku, tak jak ja, ma swiadomosc, ze jak wyjdzie udany tribe, to wracamy na duzo wyzsze poziomy. Jak nie to marazm kolo 2, albo spolka do zaorania. Pozostaje czekac. Jak chesz koniecznie xos pisac to pisz merytorycznie o grach ktore poly ma zapowiedziane a nie zasmiecaj tego forum bzdetami i to jeszcze w watkach sprzed wielu miesiecy.