żeby nie było niedomówień, mam troche tego papiera.. za dużo tu jeszcze optymistów, ewidentnie widac że coś grubego będzie sie działo na papierze. Silne kupno 3 czerwca to nie sprawka spekuly, i jszcze ten prezes "ostzregający" przed słabym drugim kwartalem. Panowie z PB tez kupuja? resume,bujamy sie w okolicach 3,5-4pln do silnego wybicia po jakims dobrym infie, pzdr