Już nie ma gdzie spadać, kilka % niżej jest ATL, MCap < 30mln PLN. Gdzieś jest granica absurdu. Do tego na kilkuletnim mamy potrójne dno, a na 1.5 rocznym klin zniżkujący zaawansowany w 70%. Dodając do tego nowy skład RN, zaawansowanie rozwoju sieci dystrybucji, rozwój kolejnych produktów etc no to chyba nie ma wątpliwości co przed nami.