Mowisz do mnie czy do lustra ? Bo jak do mnie to kompletne pudlo: Mam ponad 50, bylem 2 razy zonaty, mam wyzsze wyksztalcenie i pracuje na Zachodzie
ps. Na GPW gram od czasu kiedy ciebie jeszcze nie bylo (albo robiles w pampersy) i dlatego patrze na pare lat do przodu (nie tylko co bedzie jutro i czy zarobie 100 zl)