Nie byli tylko są głowni optymiści :)
Kupujemy , trzymamy długi czas i zarabiamy krocie ot najprostszy sposób na zarobek
Trzeba tylko mieć trochę oleju w głowie , wolnych środków do inwestowania i cierpliwości której większości akcjonariuszy brakuje :P