Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,83 zł , zmiana od tamtej pory: -6,50%

Re: Czuję wzrosty

Zgłoś do moderatora
Tym bardziej jak odejmiemy 3 miesiące od 7 grudnia dokąd obowiązuje pakietowka za 4,5 zł.
Sam mam średnia ok 3,4, więc nie ma dramatu, ale gdybym wisiał na 5-6zl lub wyżej to myślę, że lekko ciepło zaczelo by mi się robić w obecnej sytuacji.
Do tego prawdopodobnie może się podłączyć spekula i możemy być świadkami powtórki z zeszłego roku.
Malutki ff może zrobić swoje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 0,08% 2,65 2022-01-20 16:49:41
2021-12-27
Zawarcie umowy
2021-12-16
Rejestracja zmiany Statutu
2021-12-06
Zawarcie umowy
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.