Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,34 zł , zmiana od tamtej pory: 13,82%

Re: Czemu warto kupować?

Zgłoś do moderatora
... 2 czerwca I-m-p-e-r-a (sorry bez kreseczek Bankier postu nie przepuszcza ?!?!?!?) Capital oglosila ze  zmniejszyla stan posiadania z  401 550 akcji (5,10proc kapitału  zakładowego)do 130 000 akcji (1,65proc). Pewnie jeszcze uplynnia koncowke  pakietu. Na razie podaz i popyt sa w rownowadze, jak fund skonczy to juz  rownowagi nie bedzie ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERNITY -0,80% 4,94 2021-07-30 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.