wszystko na czerwono u mnie od 3 tygodni. Zaczyna mnie to irytować. Nic takiego się nie dzieje, że banki, żywność, transport i przemysł spadał. To jest bez sensu. Oni się boją Delty? Przecież to jest jakaś kpina. Tutaj news o zmniejszeniu zapotrzebowania na srajtaśme powoduje załamanie indeksu.