Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,60 zł , zmiana od tamtej pory: -26,96%

Re: czemu to tak spada?

Zgłoś do moderatora
Na przyszły rok mają dużo pracy, kreca 3 sezon watahy który będzie miał premierę w praktycznie całej Europie na kanale HBO:https://m.wirtualnemedia.pl/m/wyniki/query:ATM%20grupa nowy serial medyczny dla jakiejś polskiej stacji narazie to jest tajemnicą dla jakiej. Także mają co robić, kręcą serial za serialem, oprócz tego, budują osiedle domków jednorodzinnych w Szwecji w Arild, osiedle ma być gotowe 2019 link:https://www.hd.se/2018-07-08/polskt-foretag-vill-bygga-55-boenden-i-arild-skrivit-avtal, boombit który się świetnie rozwija i czeka na IPO na GPW, . Z raportów wszystko ładnie wygląda, a wygląda że będzie tylko lepiej, same pozytywy, dziwne te spadki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 3,38% 3,36 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.