Info już było, urosło ile miało urosnąć, teraz trwa zbieranie od zniecierpliwionych i przestraszonych. Zauważ że chętnych na kupno nie brakuje, koszyczki podstawiają cały czas, a obrót całkiem dobry dziś. A Ci co podstawiają koszyki piszą tylko farmazony o powrocie do bazy i przestoju na kursie na parę miesięcy. Bzdury...