Czyli mialem racje, piszac ze harmonogram do dwoch tygodni od zawarcia umowy bedzie gotowy. Prometheus to w sumie pelnomocnik dlatego lekkie opoznienia beda - strefa czasowa, tlumaczenia. Jestesmy juz coraz blizej szczesliwego finalu. Dawno nie widzialem na NC takiej przejrzystej polityki informacyjnej jaka obecnie prowadza. Pisalem wczesniej ,ze spolki Pana Kukolewskiego to zupelnie inna liga i standarty w biznesie. Gdyby tu byli wciaz Krawce to bym nawet 10% nie kupil tego co mam obecnie. Teraz nastapi kolejny wysyp naganiaczy, ktorzy na peronie zostali po raz kolejny ale taki urok gieldy.