Pomysl chlopie ,kto chcialby robic wysoka baze ,jesli wiesz o czym mowie,w sytuacji spodzieanego oslabienia koniunktury 2012.
Kazdy dzis mysli o tym by wykazac sie dobrymi wynikami w przyslym roku wiec nie spodziewaj sie cudów.
troche bzinsesowej empatii ci brakuje:)