Jaka wyrafinowana nagonka wyleszczonego z akcji.
Byly już zglaszane "obawy" o wyniki badań, o finansowanie, o możliwe opóźnienia, ale obawy o Rosję to chyba pierwszy raz.
Czekam na obawy zwiazane z koreą pólnocną i zagrożenia klimatyczne na antarktydzie.