nie wiem po co sie przejmujecie wpisami niektorych naganiaczy, olejcie ich i tyle. Jeden jeszcze przedwczoraj naganial tu na PMI po 68gr ale tam zostal wydymany wiec siedzi cicho (normanie pisalem: nie idz ta droga, zla karma zawsze wraca ze zdwojona sila) drugi tez przycichnie w swoim czasie.