kupowałem tiga kiedyś sporo zarobiłem ale doszedłem do wniosku ,że to jednak nie ta spółka , z którą mógłbym wiązać plany ba nawet byłem zarejestrowany na walne ale z powodu wybuchu pandemii i zamknięcia granic nie dotarłem i dobrze bo wylądowałem tu