Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,07 zł , zmiana od tamtej pory: -17,76%

Re: Czas na stal?

Zgłoś do moderatora
Ogólnie jest potężne zapotrzebowanie na wszelkie surowce: stal, granulaty do wtryskarek, dosłownie wszystko, łącznie z maszynamy. Znam firmę która w styczniu zrealizowała kwartalny plan sprzedaży maszyn. Z każdej strony się o tym słyszy, dużo zamówień, niedobory materiałów do produkcji. Nasuwa się tylko jedno pytaniem, czy jest to chwilowy pik, czy początek długiej krzywej wzrostowej. Na pewno wyniki za pierwszy kwartał 2021 w większości firm produkcyjnych będą bardzo dobre.
  • Czas na stal? Autor: ~Bopsonsunim
  • Re: Czas na stal? Autor: ~Noob

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX 0,00% 0,88 2021-06-11 09:13:41
2021-05-26
Wyniki finansowe
2021-04-26
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.