Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Czas na QUANTUM !

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-10-30 o godz. 18:08 ~adi napisał(a):
> Witam Panowie,
warto wejść w Quantum? mam w zanadrzu trochę
> gotówki, łyknąłbym dywidendę. .Są jakieś dalsze perspektywy
> długoterminowe na wzrost?
Zamiast łykać akcje Q napij się lepiej soku z kiszonej kapusty. Dobrze przeczyści bebechy i będziesz lepiej myśleć !!! I nie stracisz gotówki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUANTUM -1,82% 54,00 2021-09-22 14:54:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.